Únor 2008

Na víkend mizím pryč

29. února 2008 v 18:05 | Phoebe
Tak se tu mějte hezky ale já na víkend odjíždím. Nezapomeňte na mě, na tento blog a na fil s Drewem. Tak pa pa a (s)mějte se.

Alysska - Jezebel

29. února 2008 v 16:44 | Phoebe
Tady je víc fotek magazínu Jezebel ve kterém se vyskytla Alysska Milano. Oprvdu jí to tam moc sluší. (Dala jsem vám sem jen obrázky stránek tohoto časopisu na kterých Alysska je a ne obrázky stránek kde neni jen se tam o ní píše.)
Fotky který jsem zveřejnila jako 1. najdete tady.

Klan upírů

29. února 2008 v 16:15 | Phoebe
Zítra v 00:20 vysílá Tv Nva horor ve kterém hraje Drew Fuller tak se určitě koukejte a nebo si to alespoň naprogramujte a koukněte se na to až se vzbudíte. Horor se jmenuje "Klan upírů".
  • Událost, ke které došlo v provinčním městečku na Floridě, šokovala celé Spojené státy. Dívka nalezla po návratu domů své rodiče brutálně zavražděné. Stopy vedou k charismatickému psychopatovi, který věří, že je upírem... Americký horor (2002). Hrají D. Fuller, K. Kruger, A. Breckenridge a další. Režie J. Webb (84 min)

Konec

28. února 2008 v 11:04 | Phoebe
Tak a už se to stalo. Seriál skončil :-(
Myslím že to víte už všichni ale stejně to sem píšu. V úterý nadobro skončil seriál Čarodějky. Je to strašně smutý ale je to tak.
Ale stejně pro mě a myslím že i pro některý z vás platí CHARMED FOREVER - stejně tak se jmenuval poslední díl Čarodějek v původním znění.

Další animka pro tento blog

25. února 2008 v 17:39 | Phoebe
Tak tady máte klikací animku mé tvorby ... neni fakt nic moc ale já se zlepším (snad).

Předtucha (Premonition) - premiéra 31. května

24. února 2008 v 19:35 | Phoebe
Film ve kterém si zahraje Julian McMahon spolu se Snadrou Bullock nese název předtucha. A tento film má oficiální premiéru 31. května. Hned když jsem si to přečetla na netu tak jsem vám to musela jít oznámit.
A tady se můžete o tomto filmu něco dovědět.
Jen si to zkuste představit. Jmenujete se Linda, máte roztomilý baráček na venkově, stejně roztomilého manžela a snad ještě roztomilejší ratolest. Život je to tak sladký, že by bylo až divné, kdyby mu ve filmovém vyprávění něco nevlezlo do cesty. A taky že jo. Jednou takhle zrána zazvoní u vrátek Lindina příbytku zasmušilý policista a sdělí naší hrdince úděsnou novinu - její manžel zahynul při autonehodě s obří cisternou převážející benzín. A život je najednou v troskách. Jenže… To se takhle Linda druhý den ráno probudí a jako by najednou bylo na Hromnice o den více: Manžel spokojeně leží vedle ní a soudě podle neskromných erotických posunků je rozhodně velmi naživu. Co se to, u všech čertů, vlastně děje? A to je ten zlom, kdy se z normálního filmu stává film zamotaný. Film plný paranormálních vysvětlovaček, časových skoků (k nehodě teprve dojde a naše hrdinka tomu musí zabránit) a nekonečných úvah o tom, jestli se to hlavní postavě vlastně všechno nezdá. A mezitím se vám Linda nejednou svěří, jaké to je přijít manželovi na pohřeb, druhý den ho načapat ve sprše a třetí den prožívat opět fázi jeho nebytí, v níž nedobrovolně ulehá na několik spálených uhlíků kamsi do zemských útrob. Zkrátka zamotaná taškařice jak má být ;).

Rose 21.2. 2008

22. února 2008 v 20:38 | Phoebe
Rose se včera 21. února 2008 zůčastnila Dior Beauty Dinner v Hollywoodu.

Rose 19.2. 2008

22. února 2008 v 20:30 | Phoebe
Rose byla 19. února vyfotografována jak odchází z 'Bristol Farms'.

Charmed puzzle

22. února 2008 v 20:13 | Phoebe
Tak tady vám ukážu dvoje charmed puzzlůe které mám doma.
1. San Francisco a Golden gate
Tyto puzzle mám už opravdu dlouho. Jednou jsme byli nakupovat a já tam ty puzzle viděla a hned jsem veděla že je musím mít. Mají 1000 dílků a nejtěžší bylo postavit nebe. pak jsme dokoupili "rám" a teď mi vysí nad postelí.
2. Nová moc tří
Tyto puzzle jsem dostala k těnmo Vánocům od rodičů. Jsou mocinky krásné a udělaly mi fakt strašnou radost.

Dobrou noc s Čarodějkami

22. února 2008 v 20:08 | Phoebe
K těmto Vánocům jsem dostala krásný polštářek s Čaroděkami jako bohyněmi. Od tý doby na něm teď spím každou noc co jsem doma protože když jedu někam jinam a spím tam tak si ho s sebou neberu aby se náhodou nezničil.

Prue a Piper

22. února 2008 v 8:19 | Billie
Další sesterská dvojice,tetokrát je to Prue a Piper,Tyhle dvě sestry jsme mohly vydět spolu od 1.série až po 3.sérii,kde Prue zemřela.Prue s Piper zažily hodně,stály při sobě ve zlém i v dobrém.Prue se vždycky o své sestry starala a když zemřela nahradila jí Piper.Prue měla lepší vztah k Piper,protože byla zodpovědnější,ale to neznamená že Phoebe neměla ráda,právě naopak :-)

2.komix-Zatracené jídlo

21. února 2008 v 7:12 | Lyssa.Mary
Další komix mé tvorby,tentokrát nese název,, Zatracené jídlo" Doufám že se vám bude líbit aspoň trochu,ikdyž jsem ten konec trochu odflákla ..ale myslím že to tak nevadí.A komix je zase určený pro tento blog a blog Phoebenka..Tak že příjemnou zábavu!
KONEC

Moje video o Banshee

20. února 2008 v 17:05 | Phoebe
Tak tady se můžete kouknout na video z dílu "Kdopak to štěká" který jsem vyrobila já. Je doprovázené písničkou od Evanescence- Bring Me To Life a českým dabingem. Tak stačí kliknout na obrázek Phoebe as Banshee a jen se kouknout. Snad se vám bude líbit.

1.komix-Kouzla žen

20. února 2008 v 7:58 | Lyssa.Mary
A je na světě můj úplně 1.komix,doufám že se vám bude aspoň trochu líbit!PRosím nekopírujte.
KONEC

Porovnání se Sexy-halliwell

19. února 2008 v 23:00 | Phoebe
Jen jsem tak přemýšlela a chtěla bych se vás na něco zeptat. Vy, co jste znali můj minulý blog - Sexy-halliwell - mi můžete snad odpovědět. Je poznat že tyhle články píšu já (Phoebe). Jako jestli jsou podobný těn na mém minulém blogu. Jestli jsou stejně zpracovaný atd ... Je poznat že grafika kterou jsem udělala já je opravdu odemně ??? Je vůbec poznat že na tomto blogu pracuju já ??? Je podobný blogu Sexy-halliwell ??? Podle mě je největší rozdíl asi v tom že na tomto blogu jsou rozcestníky a na minulém nebyly ale prostě mě jen zajímá váš názor jestli to jsem pořád já "Stará dobrá Phoebe". Všem co odpoví budu moc vděčná.

Zakázka pro terku

19. února 2008 v 21:10 | Phoebe
Tak tady je už 4. výtvor mé tvorby na zakázku.
  • Je pro terku
  • Je to wallpaper
  • Je na něm Rose
Tak snad se ti bude kílit. Kdyby ne tak řekni a dohodnem se.

Zakázka pro Káju

19. února 2008 v 20:26 | Phoebe
Tak tady je už 3. hotová zakzka.
  • Je pro Káju
  • Je to záložka
  • Je na ní Phoebe a Cole
Tak snad se ti líbí. Udělala jsem jí v modrorůžových barvách jak sis přála. Kdyby se ti nelíbila tak napiš a dohodnem se.

Plánek P3

19. února 2008 v 14:28 | Phoebe
Tady je plánek klubu P3.

Klub P3

19. února 2008 v 14:24 | Phoebe
Klub P3 je rodinný podni sester. Prue a Phoebe si vzaly půjčku a hypotéku na dům, aby pomohly Piper uskutečnit její sen - vlastnit svůj klub. Název vznikl jednoduše všechny tři sestry jmenují od písmene "P", název byl na světě. Zprvu to bylo podle Prue, Piper a Phoebe, ale když Prue zemřela, chtěla Piper název změnit. Nakonec však název zůstal, a to zejména díky tomu, že se čtvrtá nevlastní sestra jmenuje také od "P" - Paige. Piper původně pracovala jako účetní pro menší banku v San Franciscu. Kvůli babiččiným potížím vychovat tři sestry sama, neměla finance a Piper musela jít pracovat brzy - proto má jen základní školu, ale to jí na inteligenci vůbec neubírá. Poté šla pracovat jako profesionální kuchařka, kde zůstala po několik měsíců. Stala se šéfkuchařkou v restauraci Quake, ale jelikož jí její zaměstnavatel navaloval hodně práce, neměla čas téměř na nic jiného. Když s ní měli jednoho dne natočit reportáž o restauraci, uvědomila si, že to co dělá, není jejím snem, a tak začala hledat vhodné místo pro svůj klub. Nebylo jednoduché toto místo vůbec najít a už jen opravy a uvedení do dobrého stavu, jí stály hodně peněz, ale se samotnými úpravami (po stránce architektonické), jí hodně pomohl soused a tehdy ještě kamarád Dan, takže trochu ušetřila. Toto místo zažilo velký úspěch poté, co jí tam Leo dohodil kapelu Dishwalla. Použil magický prášek na Carltona, což byl manažer skupiny, který uzavřel dohodu s démonem Masselinem. Sestry měly démona zničit, což se jim také povedlo a ačkoli kvůli tomu Piper Leovi nadávala, nakonec to přece jen bylo k něčemu dobré, protože se tak klub proslavil. Hrálo zde mnoho dalších slavných kapel a po sedm let klub perfektně prosperoval. Pak zažil finanční propad, jelikož nemohly sehnat pořádnou kapelu a návštěvníků začalo ubývat. Piper je však vynalézavá, a tak když nemohla sehnat kapelu, pořádala seznamovací večírky, narozeninové akce, různé párty a třídní srazy. Nakonec se z toho jako vždy vyhrabala, ačkoli nejednou uvažovala o zavření klubu. V osmé sérii se v klubu objevila kapela Liz Phair, která klub opět přivedla do varu.

Dům Halliwellů - obrázky

19. února 2008 v 12:36 | Phoebe
Tady máte obrázky domu Halliwellů z venku, postupně domám i obrázky různách pokojů a místností.
No řekněte, neni ten dům krásnej ?!?
↓Kopírujte se zdrojem ↓