Top díly 1. série podle Phoebe

18. února 2008 v 11:04 | Phoebe
1. místo: 1x01- Všechno zlé pro něco dobé
Tento díl zná snad každý. Je to díl ve kterém všechno začalo a ve kterém se rozjíždí "nekonečný" příběh tří sester který nás všechny zaujal. Phoebe se vrátí domů z New Yorku a najde v podkroví Knihu stínů. Phoebe přečte kouzlo na vyvolání síly tří a sestry dostanou své schopnosti. Prue, Piper a Phoebe musí své schopnosti umět poznat a učit se je ovládat. Sestry zničí 1. démona - snoubence Piper Jeremyho.
2. místo: 1x13- Strach
Je pátek 13. a Piper je strašně pověrčivá. Phoebe a Prue jdou do obchůdku s talismany a druhý den zjistí žemajitelka byla zavražděna. A ten kdo ji zabil je démon Barbas, démon strachu vraždí své oběti tím že pozná jejich největší strach a ten je pak zabije. Prue od smrti mamky nikomu neřekla že ho miluje. Když jí sestry řeknou že jí milují tak one odpoví že je taky ale neřekne "Taky tě miluju." ale jenom "Já tebe taky." Démon Strachu zaútočí i na Phoebe ale ta si myslí že jí nemůže nic udělat přotože jsou na místě kde nejsou výtahy a Phoebe si myslí že má největší strach z výtahů ale Barbas jí vyvede z omylu. Phoebe se bojí nejvíc toho že ztratí sestru. Barbas Phoebe spouzá k židly a tu postaví před bazén ve kterém se topí Prue protože ta se nejvíc bojí vody ve které umřela její máma. Patty (máma sester) však Prue pomůže překonat její největší strach a tím Barbase na nějakou dobu zaženou. Když je Prue mimo bazén a Phoebe neni spoutaná tak se obejmou, brečí a Prue phoebe řekne "Miluju Tě." Phoebe jí odpoví a při tom mi tekly po tvářích slzy :-)
3. místo: 1x22- Neúprosná smyčka
Začíná normální den ale nakonec se změní na něco strašného. V tomto díle poprvé zemře jedna ze sester a to Phoebe. když ji zabile démon Rodriguez. Tempus pak vrátí čas a Phoebe má ráno pocit že se tento den už stal ale nikdo jí nevěří. Rodriguez se zase vrátí a zabije Phoebe i Piper. Tempus čas zase vrátí aby Rodriguez zabil všechny tři sestry ale tentokrát sestry už Phoebe věří že neni něco v pořádku tak se na démona připraví ale do souboje se zaplete Andy a umírá. Prue se s Andym ještě loučí a Piper dává výpověď z práce.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
↓Kopírujte se zdrojem ↓