Prosinec 2008

I love you and happy new year 2009

31. prosince 2008 v 23:43 | Lyssa.Mary
Nevěděla jsem jak tento poslední článek napsat,(nebojte jen v tomto roce) a tak jsem ho nazvala I love you and happy new year 2009 = Miluju Vás a šťastný nový rok 2009.
Je to tak ...asi za necelých 20 minut skonší tento ,,úžasný rok" Plný krásných,ale i méňě šťastných chvílí.Já si osobně přeju aby příští rok byl o hodně lepší,šťastnější ...nežbyl tady ten.Aby bylo méňě hádek v rodině,aby se mi dařilo ve škole,a prostě aby byla moje rodina zdravá.

P.S:-TADY (Lyssa.Mary)

Ale moje přání Vám:

Všem Vám přeju Štastný nový rok,hodně nových přátel,hodně úspěchů ať v soukromém životě neb ve škole,Ať vám všechno vychází tak jak si přejete.Přece nechte zbytečné vrásky že? Mějte se všichni moc rádi,nedělejte na schváli.A aby jsme se tu příští rok ..sešli zase ve zdraví. To vše a určitě o hodně víc Vám přeju já s tímhle blogem Lyssa.Mary.

Mimochodem tento blog bude v únoru slavit své 1.narozeniny.Proto se máte na co těšit.Zítra Chci udělat nový desing ..takže se nechte překvapit..No ale otázka je kdy budu stávat,taky

A protože se čas krátí,takže se loučím ...Mám vás všechny strašně mooooc ráda,nechci vás stratit (SB) a doufám,že zítra se tu uvidíme.Mějte se krásně,uživejte poslední minuty tohoto roku.A všm moc děkuju za superní návštěvnost,za pravidelné komentáře.Prostě za všechno.

Zvláštní přání,je pro Paige ...Kterou mám strašně ráda ..a jsem ráda ,že jsem jí poznala ..Je to moje nejlepší a nejoblibenější sbéčko..a prosíím zůstaň taková jaká si.Mám tě ráda

ALe čas se opravdu krátí,nebudu to protahovat ..přece rok 2009 Si užijeme ještě víc.NE?

A příští rok tu čekejte ..mnohem více článků,soutěží,fotek,videíí a mnohem,mnohem víc

Všechny vás Miluju

Konečné:*653*-*21*-*104*

31. prosince 2008 v 23:29 | Lyssa.Mary
Určitě si říkáte ..co znamená ..ten divný název tohoto článku....Tamty čísla jsou konečná za celý rok ...No spíš za 5 měsícu,co tento blog existoval.(nechala jsem se inspirovat Charmed-kou.Pavlou-doufám,že nevadí)

A co to konečně znamená?

To znamená,že za rok (+- co jsem smazala,promazávala,přidávala...) tu bylo 21 anket...104 rubrik a 653 článků ...to je dobré ne (za působení 5 měsíců) + 4240 návštěv (od 5.10.)
Takže je to naprosto úžasné,doufám,že příští rok bude ještě lepší

Který desing z roku 2008 byl nejhezčí?

31. prosince 2008 v 23:16 | Lyssa.Mary
Rozhodla jsem se,že jsem dám anketku,na desingy ...a mě by zájimalo,který desing z roku 2008 se Vám nejvíc libil ,proto hlasujte ...a pište komentíky.Myslím že tu byly hezké desingy ...ale i ty méňě povedené ..ale určitě vyberte ten nejlepší :-)

1. Love: Phoebe a Cole

Free Image Hosting

2.Halloween with Charmed
Free Image Hosting

3.Sexy Kaley Cuoco
Free Image Hosting
4.Pretty Shannen on Charming-Halliwell
Free Image Hosting
5.Charming Merry Christmas with Charmed
Free Image Hosting
6.Merry Christmas with Phoebe a Paige

Free Image Hosting

7.Happy new year 2009
Free Image Hosting

Které jméno Kluků z Charmed je Nej?

31. prosince 2008 v 23:10 | Lyssa.Mary
Takže další Anketka ...určitě hlasujte!

Které jméno kluků je nej??

Leo - Cole - Chris -Wyatt -Coop - Henry ?

Které jméno čarodějek je Nej?

31. prosince 2008 v 23:08 | Lyssa.Mary
Tato anketka byla i na mojem minulém blogu ,ale myslím že jí sem můžu dát ...takže hlasujte ..a určitě pište komentíky.

Které jméno čarodějek je nej?

a)Prudence/Prue
b)Piper
c)Phoebe
d)Paige
e)Billie
f)Christy

Nejlepší fotka roku 2008(oficiálně)

31. prosince 2008 v 23:03 | Lyssa.Mary
A je to tady ..do nového roku zbává přesně 59 minut ...a proto je na čase vyhlásit ...fotku roku!
Fotkou roku se stává fotka měsíce Října,která se vám nejvíce líbila a pro kterou jste nejvíce hlasovali.!

Která fotka z celého roku je nejlepší?

Fotka ,,ÚNORA"22 % (4 Hlasy)22 %4 Hlasy
Fotka ,,ŘÍJNA"50 % (9 Hlasy)50 %9 Hlasy
Fotka ,,LISTOPADU"11 % (2 Hlasy)11 %2 Hlasy
Fotka ,,PROSINCE"17 % (3 Hlasy)17 %3 Hlasy

Máte rádi Kaley Cuoco?

31. prosince 2008 v 22:57 | Lyssa.Mary
Mám tu pro Vás jednoduchou anketku,jestli máte rádi Kaley Cuoco..Hlasujte v anketce ..a nezapomeňte na komentíky


Svit nad městem (č.6)

31. prosince 2008 v 22:55 | Lyssa.Mary
Zatím poslední část mé povídky ..tak jak se Vám líbí?

6.
Vánoce se jsou už zítra!Už se nemůžu dočkat.Bude tu celá rodina babička Lenka s dědou Josefem,teta Jarka se strýcem Lubošem,sestřenky Mirka a Jana,bratránek Luboš.Už se nemůžu dočkat ,jak to mamka všem oznámí. Musím jít zabalit všechny dárky,hlavně pro Terku a Maxe.A co jsem jim koupila?Oboum dvoum jsem koupila krásné pyžamo s fotkou uprostřed ,kde jsme vyfoceni jak se válíme ve sněhu doufám,že se jim to bude líbit.Tak zabaléné už to je jenom to teď donesu jejim mamkám.Pojď Sendy jdeme. Mamka od Maxe byla zvědavá co je v tom dárku,ale já jsem řekla,že je to překvapení a ať si počká do zítřka.Vánoce jsou tady!Ráno se nemůžu vytáhnout spostele,je tu takové krásné teplíčko,Sendy mi zahřívá nohy,protože právě tam leží.Ale nakonec jsem se rozmyslela!A Sendy jsem řekla: ,,Stávej ty ospalče,jsou Vánoce a ty se ještě válíš v posteli " Sendy vstala a šla se semnou přivítat!

Svit nad městem (č.5)

31. prosince 2008 v 22:53 | Lyssa.Mary
Pište komentíky ...Jak se vám líbí a nebo nelíbí :)

5.
Vůbec jsem nečekala,že by se Max mohl zamilovat do Kláry,vždycky říkal,že takový typ holek nemá rád,že jsou jen namyšlené a nemá si s něma co říct.Max se po dvou týdnech na školu už zvykl,má hodně nových kámarádů,našel si super koníček,prostě se mu tady líbí.Já jsem si našla novou kamarádku,která se jmenuje Tereza.Terku jsem poznala,úplně náhodu.Když jsem šla kupovat nové věci pro Bennyho ..tak jsem nechtěně do ní drkla a hned jsem věděla,že budem kamarádky.S terkou jsme se daly do řeči,nemohly jsme se přestat smát a brouzdali jsme po městě a vybírali dárky na Vánoce.
Vánoce se blíží a mamka s taťkou zdobili dům vánočními ozdobami.Tento rok chystáme velkou,rodinnou štědrovečerní večeři.Je to kvůli tomu,že chceme celé rodině oznámit,že čekáme do rodiny další přírůstek.Do Vánoc zbývají 2 týdny a už se nemůžu dočkat.
Konečně byl víkend a už jsem se nemohla dočkat až vyrazím na procházku se Sendy.Sendy se nemohla už ráno dočkat,jenom běhala z jednoho místa na druhé a pak zase zpátky.Prostě děs.Ale co nevidím,když se oblíkám,podívu se z okna a tam napadlo snad 20 cm čerstvého sněhu.Tak proto se Sendy nemohla dočkat ven.Rychle jsem se oblékla,vzala vodítko a vyrazily jsme si užívat čerstvého sněhu.Huráááá.Sendy si ve sněhu náramně užívala.Házela jsem jí sněhové kuličky a ona za něma radostně poskakovala,válela se ve sněhu,Nádhera.
Celé ráno sněžilo,takže napadl další sníh.To bylo úžasné.Od Terky mi ráno přišla SMS:
Stávej ty ospalče!Vem si teplé oblečení,rukavice a hlavně čepici.A budu tě čekat přesně v 13:00

na rohu staré vily,všechno ostatní nech na mě Ahoj Terka.
Jakmile jsem umyla nádobí po obědě,vydala jsem se zpožděním oblíkat.Vzala jsem si mojí oblíbenou čepici a vyrazila.Terka už na mě z dálky volala: "No kde se loudáš už tu na tebe čekám pěknou chvilku." "Promiň Teríí musela jsem mamce s něčím pomoct a co ty sáňky?" "To mi chceš říct Isul,že jsi ještě nesáňkovala?" "To víš,že jo,ale už jsem na nich neseděla ani nevím kdy.Takže jdeme?"S Terkou jsme si užívali báječné odpoledne,až do té chvíle než jsme potkali Maxe s Klárou. Klára hned do nás začala navážet,že děláme samé blbosti,že sáňkování je pro mimina.Byla jsem zvědavá na Maxovou reakci.Max se nás naštěstí zastal a řekl: "Podívej Klárko,nevím proč by mělo být sáňkování pro mimina,vždyť já se taky rád sáňkuju a dokud se nezměníš tak mě něch na pokoji!"A přidal se k nám.Klára si takovýhle trapas nenechala líbit a řekla mi,že se Maxe jen tak nevzdá.
Já jsem se na Kláru jen usmála a šla jsem se bavit za Terkou a Maxem.Užili jsme si báječný den.Potom jsem oba dva pozvala k nám domů.A mamka nám uvařila výbornou horkou čokoládu,kterou umí jenom ona.Aby jsme se zahřáli.

Svit nad městem (č.4)

31. prosince 2008 v 22:52 | Lyssa.Mary
Další část povídky :SVIT NAD MĚSTEM

4.

A čekalo nás velké stěhování.Po zasnoubení mamky s Lukášem se rozhodli,že se Lukáš nastěhuje k nám.Byla jsem ráda,protože jsem se nikam nechtěla stěhovat a Sendy by si nemusela zvyknout,navíc jsem udělala krásný domeček pro mého králíčka Bennyho.Po dlouhé době jsem viděla mamku šťastnou a já jsem byla taky:V poslední době mi všechno vycházelo,měla jsem konečně šťastnou rodinu,ve škole mi to šlo,s Maxem trávím většinu času a navíc zítra je konečně pondělí a já půjdu s Maxem poprvé do školy.Jsem zvědavá,jak se bude Klára tvářit až mě uvidí s tak krásným klukem.Od poslední hádky jsme se nebavili,takže nevím co zase vymyslí.
A je to tady.Pondělí ráno,Maxe už vyhlížím z okna.A už jde.S maxem jsme za 5 minut ve škole a jdeme spolu za paní učitelkou Holensovou.Paní učitelka Maxe vřele přivítala a mě požádala ať počkám venku.Poslechla jsem a čekala až Max výjde.Max dlouho nešel,ale kdo šel tak to byla Klára.A hned jsem na ní spustila: " Jé ahoj ,Klárko, už jsi viděla toho nového kluka co chodí k nám do třídy?Právě je u naší třídní a je fakt krásný,to je škoda,že už má ským sedět.Smůla no"!Klára nemohla vydat ani hlásku, a naštvaně odešla.Konečně se otevřely dvěře od kabinetu a vyšel Max s paní Holensovou.A vydali jsme se do třídy.Ve třídě byl opět hluk,ale jak jsme vstoupili do třídy,tak rázem by šel slyšet špendlík jak by dopadl na zem.Paní Holensová Maxe představila. Hned jsem se podívala na Kláru a vítězně jsem se na ní usmála.Ta mě v tu chvíli nemohla vystát a už se těšila na přestávku,jak se s Maxem seznámí.Max seděl vedle mě a protože byl skoro konec hodiny,tak naše třídní p.Holensová řekla ať se s Maximiliánem seznámíme.Všichni se nahrnuli do řady a Klára jako ,,hlávní " osoba ze třídy všechny předběhla a řekla: " Těšíme,já jsem Klára.Kdyby jsi měl čas a chtěl by jsi někam vyrazit ..tak tady je moje číslo. " Ta je drzá,myslela jsem si.Co si myslí,že každý kluk patří jenom jí? Ikdyž Klára byla nejhezčí holka ze třídy,měla krásné,dlouhé,vlnité a černé vlasy.Oči,které by jí je každý holka záviděla. I její krásnou,štíhlou postavu,tak neměla osobní kouzlo a hlavně žádná krása uvnitř.
Maxe jsem pak celý den pozorovala,nemohl z Kláry oči spustit.To mi tak scházelo.Jenom se vyptával na Kláru.A já jsem se mohla v duši užárlit.Kláru jsem nějak moc nepomluvila,říkala jsem jenom pravdu.Ale cesta zpátky ze školy byla prostě úděsná,jenom samá Klára a Klára.

Svit nad městem (č.3)

31. prosince 2008 v 22:51 | Lyssa.Mary
Takže ...tentokrát povídka s číslem 3 ..co myslíte jak to všechno dopadne??Pište komentíky

3.
To odpoledne jsem doma byla sama.V kuchyni jsem našla jen lístek:
Ahoj Zlatíčko!Dneska příjdu až večer.Jdu na nějaké vyšetření a s Lukášem se potkáme ve městě.Příjde návštěva,tak buď prosímtě doma a nezapomeň žádné hlouposti.Mám tě ráda,Máma
Konečně doma a hlavně sama,mohla bych si uklidit pokoj.Sendy pomůžeš mi?Haf,haf.Tak pojď jdem uklízet.,,Cink,Cink"Sendy:"Vrrr,Haf " "No tak Sendy uklidni se". " Cink,Cink". "Už běžím,Kdo to zvoní"
"Maxi si to ty?Co tu děláš?" "Taky tě rád vidím,nepozveš mě dál?" "No pojď a všechno mi povyprávěj" Max přijel o něco dřív.Moje mamka to věděla a po vyšetření se s Lukášem hned stavila u Maxové mamky a mojí tety Lucky.Návštěva,která měla příjít byl Max.Z Maxe se stal mladý,krásný kluk,málem jsem ho nepoznala.On o mě sice taky říká,že rostu do krásy,ale znáte kluky!Sendy se sním hned s kamarádila a nechtěla se od něho odtrhnout!Max nebyl jediné překvapení,dovezl mi úžasný dárek,který jsem si hodně dlouho přála a to :,,zakrslého králíčka".
Po chvíli přišla Mamka s Lukášem(Lukáš je mamky přítel,jsou spolu už rok a půl ..).A mamka hned spustila : " No Maxi ty jsi vyrosl,jsi fešák."Potom jsme mu představili Lukáše!Mamka zas začala vyprávět: "Maxime,tvoje mamka říkala,že dneska tu můžeš u nás zůstat,bude ještě zařizovat dům a spát můžeš nahoře v ložnici vedle Isabel "
Nakonec máme pro vás ještě jedno překvapení,máma objala Lukáše a Lukáš spustil: "Isi,doufám,že ti nebude vadit,když se stvojí maminkou ožením,dneska jsem jí požádal o ruku a ona souhlasila " Nevěděla jsem co říct a tak jsem se jenom podívala na Maxe a pak řekla: " Ale Lukáši,proč by mi to mělo vadit ,Vítej do rodiny a kdybych si mohla nechat toho králíčka co jsem dostala od Maxe,budu moc ráda". Mamka se na mě podívala a pak jenom dodala : " Králíčka si můžeš nechat a navíc máš od nás ještě jeden dárek a to.." Mamka a Lukáš položili ruce na mamčino bříško a já věděla,že dáreček pro mně je sourozenec,který je u mamky v bříšku.Rozběhla jsem se za něma a i mamce i taťkovi(Lukášovi) jsem dala velikánskou pusu.


Svit nad městem (č.2)

31. prosince 2008 v 22:50 | Lyssa.Mary
Takže 2.díl mojí povídky ..doufám,že se Vám líbí ...a pište komentíky.

2.

Do školy to mám pár kroků,takže jsem si přivstala a chtěla jsem odevzdat referát jako první.Aby Klára nic nepoznala.Paní učitelka mě pochválila,že referát je hezký, upravený a že tam je všechno co chtěla.Jenom řekla:,,Iso,ale chybí tu podpis Kláry,dělala to přece s tebou ne?" a já jí jenom řekla: Ne neděla,když jsem se jí zeptala,kdy to budem dělat tak řekla,že nemá čas a jestli to můžu udělat sama,tak jsem ho sama udělala,ale bez ní"Paní učitelka řekla,že jsem dobře udělala a hned si Kláru zavolala do kabinetu! Kláru hned napadlo,že půjde o referát a hned na mě začala dělat ty svoje obličeje,ale já jsem se jí nezalekla a hrála tu její hru.Učitelka jí hned začala vykládat,jak si to představuje,že si bude chodit po městě ze svými přáteli a já za ní budu dělat referát a ona hned na to:,,Ale paní učitelko,to tak nebylo sama jsem přišla za Isabelou,že včera ten referát dělat nemůžu,jedině o víkendu a ona jenom řekla,že když nemám čas tak,že ho udělá sama" a začala skoro brečet.Jenomže Paní učitelka Holenská veděla,že si Klára ráda vymýšlí,nevěřila jí ani slovo.Naopak já jsem byla vždycky její oblíbenkyně a navíc jsem měla ve škole samé jedničky,byla na mojí straně a Kláře dala za pět.Klára se na mě naštvaně podívala a odešla.Já jsem věděla ,že budu mít u ní scénu,ale věděla jsem,že Maxík brzo přijede a nebudu muset snášet ty její scény.
Jak jsem říkala Klára udělala takovou scénu,že to nebyla ani pravda.Začala mi říkat,že když jsem se přistěhovala tak,že se semnou začala bavit a že já jí mám být vděčná.Kdyb nebylo jí tak,nejsem tam, kde jsem a podobně.Prostě hrůza.Já jsem jí jenom řekla ,jak ona zachází semnou tak já sní.A odešla jsem.Nezapoměla jsem se otočit a říct:,,Já se tě,ale nebojím!"


Svit nad městem (č.1)

31. prosince 2008 v 22:48 | Lyssa.Mary
Jak jsem říkala ...jestli jsi nechcete přečíst mojí povídku ...tak většina říkala že jo.Psala jsem jí asi před 2 měsíce...a není originální ..ale doufám,že se Vám trošinku bude líbit!

1.
Ale ne,to se může stát jenom mě.Proč musím být vždycky ve dvojici s Klárou.Je to nespravedlivé!To bude zase jenom,Isabelo, uděláš to?Můžeš mi to donést?Zase jsem si zlomila nehet a musí si ho jít hned přelakovat!A já budu muset ten referát dělat sama.Jako vždycky.Už se nemůžu dočkat až přijede Max,všechno bude jako dřív.Abych nezapoměla Maximiliám je můj nejlepší kamarád z dětsví,známe se od malička.Po rozvodu mých rodičů jsem měla těžké chvíle a on byl jediný kdo mi pomohl a teď se má přistěhovat do vedlejšího domu.Nemůžu se dočkat!
Maxe jsem neviděla snad 2 roky,naposledy než jsme se odstěhovali a od té doby jsme si jenom telefonovali,psali si pohlednice a teď tu bude semnou.Jediný kamarád,který se semnou baví zapoměla bych na Sendy ..mojí nejlepší psí kamarádku.Ale teď k referátu,paní učitelka na zeměpis nám zadala téma ,ČÍNA.Referát máme udělat na velký,tvrdý papír A3.Mají tam být zajímavosti,fotky,a různé informace a hlavně žádné kopírování s internetu!Konečně zazvonilo a já jsem se hned zeptala Kláry,kdy uděláme ten referát ....Ona se otočila,vykulila její hnědé,pronikavé oči a jen řekla:Promiň, asi jsem špatně slyšela?Ten referát uděláš ty a mě tam podepíšeš,já nemám čas jdu s holkama nakupovat a ty jsi přece chytrá,nemáš žádné kamarády takže stejně nebudeš mít co dělat!Takže se měj.A nezapomeň dělala jsem to s tebou."A odešla.No a mě nezbývalo nic jiného než to udělat!
...
Doma jsem vyzvedla Sendy a šli jsme si trochu zaběhat.Sendy je totiž fenka Zlatého retrívra a potřebuje hodně pohybu,tak chodíme každý den běhat většinou na Louku,která je nedaleko našeho domu.Sendy chodí bez vodítka a nikdy neuteče.Venku jsme byly asi hodinu.Sendy dostala hlad a tak jsem jí dala její oblíbene granulky a šla jsem dělat ten referát.Referát jsem měla hotový během 30 minut.Historie a zeměpis jsou moje oblíbené předměty a velice mě to zajímá a hlavně baví.Mám ráda starověké kultury,takže jsem se v referátu vyžila .Nezapoměla jsem se podepsat,ale Klárin podpis tam nebyl.A už jsem se těšila jak ho ráno odevzdám.Ještě jsem se chvilku učila,ale potom jsem šla na počítač .Nebyla jsem tam dlouho,protože mě mamka zavolala na večeři.Měli jsme špagety.Večer jsem se šla ještě se Sendynkou projít.Venku jsme nebyly dlouho a pak jsme si spolu ještě hrály.Po dnešku jsem byla strašně unavená,tak jsem se šla osprchovat a šla jsem spát.Nemohla jsem se už dočkat,jak se bude Klára a ty její povedé kamarádky tvářit,že Klárka neuděla referát a jakou si vymyslí výmluvu!

3x1 Po líbánkách -CZ

31. prosince 2008 v 22:42 | Lyssa.Mary
Další super dílek ze 3.série celý v CZ2x16 Štestí a Smůla -CZ

31. prosince 2008 v 22:38 | Lyssa.Mary
Další supa dílek v CZ ..doufám,že se Vám bude líbit.
1x10 Závist-CZ

31. prosince 2008 v 22:25 | Lyssa.Mary
Další díl v CZ,tentokrát z 1,série z názvem Závist ...takže se jukněte a užívejte si poslední hodinky z roku.!20.Megableskovka

31. prosince 2008 v 15:17 | Lyssa.Mary
Tentokrát vás čeká o něco dělší bleskovka,je totiž 20. ..

část.1

1.Jak oslavíš silvestra?
2.Budeš si dávat nějaké novoroční předsevzetí?
3.Myslíš si,že rok 2009 bude lepší než rok 2008?
4.Hlasneš prosímtě ...-TADY (Lyssa.Mary)

část.2

Poznáš díl?

a)

b)

c)13.bublina

31. prosince 2008 v 15:09 | Lyssa.Mary
Po čase tu máme další bublinu,tentokrát je s Phoebe ...Tak co asi Phoebe říká?

4x22 A kam teď-CZ

31. prosince 2008 v 15:03 | Lyssa.Mary
Přináším vám dílek ze 4.série ...a to přímo poslední ,,A kam teĎ" Podle mě je to dcela parádní dílek

CC

A tak to bylo...

31. prosince 2008 v 8:09 | Lyssa.Mary
Hoja!! JE to tady ..posledni den v roce ..zítra se potkáme v novém roce a to 2009 ..ale to předbíhám..dneska bych tu měla být celý večer ..Tentokrát jsem se rozhodla,že nebudu pořádat žádnou silvestrovskou párty!

Ale teď co Vás dneska čeká?

Megableskovka,,bublina,tipovačka,...Možná hlasování VBS ...(prosím posílejte mi ty blendíky)
2 suprové komixy(možná suprové)-THE SIMS 2 ,Nějaké fotky z Charmed a dílek v CZ....
A možná mnohem víc!
Doufám,že jsem dneska příjdete a budete se bavit
Teďka si jdu stáhnout nějaké věci do THE sims 2 ..pááá
Vote to Lyssa.Mary-SONOMILEY-TADY (Lyssa.Mary)
Vote to Lyssa.Mary-SONOMILEY-TADY (Lyssa.Mary)
↓Kopírujte se zdrojem ↓